Mama inspiruje

NAJPROSTSZE PISANKI DECOUPAGE

Robiłaś coś kiedyś techniką decoupage? Ja zawsze będąc w Empiku przechodząc obok półek z materiałami do decoupage’u odnosiłam wrażenie, że jest to Artykuł NAJPROSTSZE PISANKI DECOUPAGE pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

ZAWODY W KARMIENIU KRÓLIKA

Zastanawiasz się czym zająć malucha w trakcie wielkanocnej krzątaniny? Ja od jakiegoś czas intensywnie staram się wymyślać zabawy, w których Artykuł ZAWODY W KARMIENIU KRÓLIKA pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

MALOWANIE MLEKA

Dzisiejsza śnieżyca za oknem skutecznie zniechęciła nas do przygotowywania ozdób świątecznych, więc tym razem postanowiłyśmy spróbować… pomalować mleko! Li jak Artykuł MALOWANIE MLEKA pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

BAJKOWE TORTY Z BABECZEK

Mam te niebywałe szczęście, że mój A. piecze absolutnie najsmaczniejsze ciasta i torty w kraju :) Gdy ja się próbuję Artykuł BAJKOWE TORTY Z BABECZEK pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

KRÓLIK Z TALERZYKA

Nie wiem czy zauważyłaś, ale odkąd dwa tygodnie temu wróciłam do pracy po rocznej przerwie, zaczęłam stawiać na jeszcze bardziej ekspresowe Artykuł KRÓLIK Z TALERZYKA pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

FARBA 3D DOMOWEJ ROBOTY

Czy twoje dziecko lubi malować? A czy lubi eksperymenty? Zakładam, że dwukrotnie odpowiedziałaś tak, więc czytaj uważnie dalej, bo lada chwila będziesz mogła zaprezentować swojemu Artykuł FARBA 3D DOMOWEJ ROBOTY pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

NIE ŻYJ Z WCIŚNIĘTYM HAMULCEM – ŻYJ SWOIMI MARZENIAMI

Niektórzy mają tak, że zawsze starają się iść po słonecznej stronie życia. Gdy inni marudzą, że jest burza i gradobicie, Artykuł NIE ŻYJ Z WCIŚNIĘTYM HAMULCEM – ŻYJ SWOIMI MARZENIAMI pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

100 POMYSŁÓW NA ZABAWKI DIY ZA 0 ZŁ

Wiem, że uwielbiasz zabawki DIY, które można zrobić absolutnie samemu (lub zlecić misję facetowi ;)), dlatego dziś zebrałam dla Ciebie absolutne Artykuł 100 POMYSŁÓW NA ZABAWKI DIY ZA 0 ZŁ pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

WIOSENNE HITY DLA RODZINY

Czy twoje dziecko też lubi chodzić na imprezy specjalne? Takie baśniowe, wielo bodźcowe wydarzenia dla całej rodziny? Ostatnio hitem był Artykuł WIOSENNE HITY DLA RODZINY pochodzi z serwisu .

Mama inspiruje

ZAKRĘCONE ŚLIMACZKI W MINUTĘ

Dziś krótko, zwięźle i na temat, bo chcę Ci pokazać ekspresowy pomysł na zajęcie przedszkolaka, gdy nie masz czasu zbytnio Artykuł ZAKRĘCONE ŚLIMACZKI W MINUTĘ pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

SZYBKIE WALENTYNKOWE SERDUSZKO

Walentynki tuż tuż, więc i z dziećmi warto zrobić jakąś szybką walentynkową pracę :) My wczoraj zrobiłyśmy serduszkową laurkę z Artykuł SZYBKIE WALENTYNKOWE SERDUSZKO pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

REKINKOWA LORNETKA

Jak śledzisz mojego bloga, to założę się, że dzielnie zbierasz rolki po papierze, nakrętki, słoiki czy inne różności, które „kiedyś Artykuł REKINKOWA LORNETKA pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

KUPUJ TO CO NA ALLEGRO ZA 50% CENY

Zauważyłaś, że ostatnio co druga aukcja na Allegro ma w opisie czas wysyłki do 25 dni i lokalizację Chiny lub Artykuł KUPUJ TO CO NA ALLEGRO ZA 50% CENY pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

WRZUCASZ 1 GROSZ, A WYCIĄGASZ 668 zł

Przyznaj się – czasem masz aż ciężki portfel od tych wszystkich miedziaków. Kiedyś pamiętam mówiło się, że najlepiej jest je Artykuł WRZUCASZ 1 GROSZ, A WYCIĄGASZ 668 zł pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

EKSPERYMENT: SODA POMPUJE BALONIK

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż – a zapamiętam, pozwól mi działać, a zrozumiem!” Konfucjusz  Znasz jakieś dziecko, które nie lubiłoby Artykuł EKSPERYMENT: SODA POMPUJE BALONIK pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

EKSPERYMENT: SODA POMPUJE BALONIK

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż – a zapamiętam, pozwól mi działać, a zrozumiem!” Konfucjusz  Znasz jakieś dziecko, które nie lubiłoby Artykuł EKSPERYMENT: SODA POMPUJE BALONIK pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

SAMOTNA MATKA

„Bycie samotną matką jest trudniejsze niż zdobycie Everestu czy uprawianie sportów ekstremalnych”.  M.Wojciechowska I jak zwykle zgadzam się z Martyną. Artykuł SAMOTNA MATKA pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

15 POMYSŁÓW NA ZABAWĘ NA ŚNIEGU

W końcu zima na dobre się rozgościła :) Dzieciaki są szczęśliwe, ciepłofutrzaste psiaki również (obserwujący mój profil na Instagramie znają szczegóły Artykuł 15 POMYSŁÓW NA ZABAWĘ NA ŚNIEGU pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

DIY: SŁOIK PIĘKNYCH CHWIL

Zawsze na koniec roku każdy z nas (no prawie każdy) siada przy choince i duma co też fajnego zdarzyło się Artykuł DIY: SŁOIK PIĘKNYCH CHWIL pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

MAROKO Z DZIECKIEM CZY BEZ? FOTORELACJA

Ostatnio dostałam maila od czytelniczki z zapytaniem czy byłam kiedyś w Maroko i czy jest to dobra destynacja, żeby jechać Artykuł MAROKO Z DZIECKIEM CZY BEZ? FOTORELACJA pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

SORTER DIY DLA ROCZNIAKA – NAUKA KOLORÓW

Jaka jest jedna z najpopularniejszych zabawek kupowanych dla roczniaka? Oprócz edukacyjnego stolika i wszelkiej maści pchaczy i pluszaków – sorter. Artykuł SORTER DIY DLA ROCZNIAKA – NAUKA KOLORÓW pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

SORTER DLA ROCZNIAKA DO NAUKI KOLORÓW

Jaka jest jedna z najpopularniejszych zabawek kupowanych dla roczniaka? Oprócz edukacyjnego stolika i wszelkiej maści pchaczy i pluszaków – sorter. Artykuł SORTER DLA ROCZNIAKA DO NAUKI KOLORÓW pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

JAK ZROBIĆ TIPI ZA 55 zł

Chyba z dwa lata przyczajałam się do kupienia młodej jakiegoś extra tipi. W tym czasie powstała cała masa firm szyjących te cudeńka z okienkami, zasłonkami, światełkami etc. etc. Znajdziecie je na Showroom kids, DaWandzie, Pakamerze i innych super serwisach. Tylko … Continued Artykuł JAK ZROBIĆ TIPI ZA 55 zł pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

ZATRZYMAJCIE ŚWIAT, JA WYSIADAM – ŚWIĄTECZNA POCHWAŁA POWOLNOŚCI

Szybko, zbudź się, szybko, wstawaj! Szybko, szybko, stygnie kawa! Szybko, zęby myj i ręce! Szybko, światło gaś w łazience! Szybko, tata na nas czeka! Szybko, tramwaj nam ucieka! Szybko, szybko, bez hałasu! Szybko, szybko, nie ma czasu!   Na nic … Continued Artykuł ZATRZYMAJCIE ŚWIAT, JA WYSIADAM – ŚWIĄTECZNA POCHWAŁA POWOLNOŚCI pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

ANKIETA MAMA INSPIRUJE 2015

Moja Droga, Końcówka roku to czas podsumowań i z tej okazji chciałabym też lepiej Cię poznać :) Ty i inni czytelnicy jesteście dla mnie motorem napędowym do tworzenia tego bloga. Wiem, że to co robię ma sens, bo w raptem … Continued Artykuł ANKIETA MAMA INSPIRUJE 2015 pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

JAK ZROBIĆ SZTUCZNY ŚNIEG W DOMU

Ja wiem, że sztuczny śnieg w sprayu kosztuje grosze i w sumie po co się kłopotać. Ale dla dzieci to może być nie lada frajda zrobić śnieg samemu w domu :) My zrobiłyśmy i Li była tak zachwycona, że na drugi … Continued Artykuł JAK ZROBIĆ SZTUCZNY ŚNIEG W DOMU pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

KALENDARZ ADWENTOWY Z ROLEK PO PAPIERZE

Troszkę się spóźniłam z tym postem, ale ze względu na przedświąteczną gorączkę w Monkey Tree zrobienie tego kalendarza musiałyśmy rozłożyć na kilka dni ;) Ale warto było, bo efekt jest świetny i dziewczyny zachwycone. Co rok sobie obiecywałam, że sama … Continued Artykuł KALENDARZ ADWENTOWY Z ROLEK PO PAPIERZE pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

CZY UMIESZ POWIEDZIEĆ SWOJEMU DZIECKU – NIE?

W życiu ważne jest mieć inspiracje… ludzi, miejsca, książki… wszystko tak naprawdę w naszym otoczeniu może być jej źródłem. Ja mam ich kilka, już tu w pierwszym artykule pisałam, że są nimi moje siostry. W amerykańskich filmach, nauczyciele często proszą … Continued Artykuł CZY UMIESZ POWIEDZIEĆ SWOJEMU DZIECKU – NIE? pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

MAGIA DISNEYA – NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH BAJEK

Dziś w pełnym zachwycie wyszłyśmy z Disney On Ice na warszawskim Torwarze. Było cudownie – widowiskowo, pełna gracji jazda figurowa na lodzie, świetne kostiumy i scenografia. Dzwoneczek z magiczną różdżką, z której wylatywał bajkowy, magiczny pyłek… Mroźne Arendelle z bialutkim, … Continued Artykuł MAGIA DISNEYA – NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI Z DAWNYCH BAJEK pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.

Mama inspiruje

50 pomysłów na zabawy z drewnianych klocków

Kocham drewniane zabawki. Szczególnie polskie, pochodzące z najwyższej jakości polskiego drewna. Prym wiodą oczywiście klocki :) Są takie ponadczasowe, potrafią łączyć całe pokolenia. Lidzia dostała swój pierwszy drewniany zestaw klocków na roczek i od razu stworzyła razem z babcią i dziadkiem … Continued Artykuł 50 pomysłów na zabawy z drewnianych klocków pochodzi z serwisu Mama Inspiruje.