BUUBA

Po co są komu potrzebne postanowienia noworoczne?

Po co są nam te postanowienia, skoro czasem z nich nic nie wychodzi? A po co one komu, skoro są przepisywane z roku na rok?! Zobacz! Artykuł Po co są komu potrzebne postanowienia noworoczne? pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

O świętach, które nie mogą być prawdziwe.

Czasem wydaje mi się, że to sen, że to nie jest prawda, a jednak okazuje się, że szczypanie nie obudzi mnie z tego snu. Zobacz czy jestem jeszcze w stanie sobie czegoś życzyć, zobacz czego i Tobie życzę Artykuł O świętach, które nie mogą być prawdziwe. pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Te Święta będą lepsze od poprzednich, jeśli zastosujesz się do tych kilku wskazówek!

Wydaje się niemożliwe? A zobacz jakie to proste! :) Artykuł Te Święta będą lepsze od poprzednich, jeśli zastosujesz się do tych kilku wskazówek! pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

3 prezenty pod choinkę dla chłopaków, które okażą się strzałem w dziesiątkę!

Wydaje mi się, że dla chłopaków wszystko trudniej, kupić ubranko, dobrać prezent, zobaczcie jak sobie z tym poradziliśmy! Artykuł 3 prezenty pod choinkę dla chłopaków, które okażą się strzałem w dziesiątkę! pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Tym jedynym sposobem zachęcisz swoje dziecko do przygotowań przedświątecznych!

Ten sposób jest prostszy niż myślisz, wystarczy tylko przekonać dzieci tym... co lubią najbardziej :) (+konkurs!) Artykuł Tym jedynym sposobem zachęcisz swoje dziecko do przygotowań przedświątecznych! pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

D – jak dzień, ten dzień, w którym to po raz pierwszy, do naszego domu przyjechał ON.

Wydaje Ci się, że będzie ciężko, ale Twoja siła leży w Twoich myślach!!! Artykuł D – jak dzień, ten dzień, w którym to po raz pierwszy, do naszego domu przyjechał ON. pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Nadchodzi ten czas… kiedy miesza mi się w głowie… ZMIANY!!!

Chyba każda z nas ma czasem taką fazę, gdzie zmieniłaby wszystko! Najgorzej cierpi na tym... kliknij i zobacz!!! Artykuł Nadchodzi ten czas… kiedy miesza mi się w głowie… ZMIANY!!! pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

6 rzeczy, o których marzy każda kobieta, oraz matka rodzicielka

Są takie rzeczy, o których śnisz i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że są w zasięgu Twojej ręki

BUUBA

C – jak ciąża. Jak sobie poradzisz jednocześnie będąc w ciąży i opiekując się kilkumiesięcznym maleństwem?

Ciąża pełną parą, gdy maluszek jeszcze raczkuje? Możliwe czy raczej niemożliwe? Zobacz! Artykuł C – jak ciąża. Jak sobie poradzisz jednocześnie będąc w ciąży i opiekując się kilkumiesięcznym maleństwem? pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

To, czego oczekuję od męża mego w naszym rodzicielskim życiu

Zamiast nad nim pracować, możesz wysłać mu ten tekst, możliwe że coś się zmieni :) Artykuł To, czego oczekuję od męża mego w naszym rodzicielskim życiu pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

B – jak Braciszek. Co wyrządzasz dziecku zapewniając mu rodzeństwo?

Kolejny wpis z cyklu 'dzieci rok po roku', tak aby Cię przekonać, że rodzeństwo to najlepsze co możesz zrobić dla swojego Szkraba :) Artykuł B – jak Braciszek. Co wyrządzasz dziecku zapewniając mu rodzeństwo? pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Czy zdecydowałabym się na nią drugi raz? Wanna stojąca – tak czy nie?

Wanna wolnostojąca czy w zabudowie? Jaką wybrać? Szczerze opowiadam na Wasze pytania :) Artykuł Czy zdecydowałabym się na nią drugi raz? Wanna stojąca – tak czy nie? pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Dzieci rok po roku: A – jak akceptacja, już nic nie będzie takie samo!

Druga ciąża, a Twój szkrab nawet jeszcze nie chodzi! Zobacz czego potrzebujesz! Zaczynamy nowy cykl! Artykuł Dzieci rok po roku: A – jak akceptacja, już nic nie będzie takie samo! pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Czy da się dorobić na macierzyńskim? 9 pomysłów na mini biznes prowadzony w domowym zaciszu

Jedne narzekają, że nie wiedzą w co w ręce włożyć, a drugie przysypiają z nudy na kanapie... Ten czas można spieniężyć, zobacz jak :) Artykuł Czy da się dorobić na macierzyńskim? 9 pomysłów na mini biznes prowadzony w domowym zaciszu pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

A DLA CIEBIE CZYM JEST KONIEC ŚWIATA?

Kiedy żyjesz z dnia na dzień, praca, dom, dzieci, mąż, to założę się, że nie znajdziesz ani chwili by zadbać o siebie... ja nie mówię tu o maseczce na twarz, ja mówię o Twoim zdrowiu, kiedy ostatnio byłaś u lekarza? Kiedy ostatnio zadbałaś o swoje 'kobiece sprawy'? Artykuł A DLA CIEBIE CZYM JEST KONIEC ŚWIATA? pochodzi z serwisu Buuba.

BUUBA

Jak pokochać siebie i przekazać tę zdolność swoim dzieciom?

Chyba nie ma na tej planecie takiej osoby, która nie myśli o sobie. Ale można myśleć dobrze i źle... Nie będę wnikać w Twoje myśli, ale spraw by myśli Twoich dzieci, na swój temat, były DOBRE

BUUBA

Zobacz co jeszcze mnie powstrzymuje przed posiadaniem kolejnych dzieci!!!

Dziś przedstawię Ci kolejną rzecz, która siedzi we mnie i mówi stanowczo NIE gdy myślę o kolejnym dziecku.....

BUUBA

Odzywa się we mnie instynkt macierzyński! Trzymajcie mnie! Czyli jak się bronię przed trzecim dzieckiem.

Gdy w życiu przychodzi taki moment, że budzi się w Tobie instynkt, a Ty nie wiesz, czy skorzystać, czy się bronić... TO KIEDY TRZECIE? A MOŻE DZIEWCZYNKĘ??? AAAAAA!!!!!!

BUUBA

Dlaczego jako jedyna osoba na te planecie, postanawiam, że nie chcę już mieć pralni?!

Życie weryfikuje wszystkie marzenia, nawet te spełnione czasem okazują się, że były całkiem... nie na miejscu :) Dowiesz się o czym mówię wchodząc tutaj :)

BUUBA

Kiedy dowiadujesz się, że to będzie drugi syn…

Czasem dzieją się w życiu rzeczy nie tak jak oczekiwaliśmy, czasem pragniemy czegoś bardzo bardzo mocno, a dzieje się zupełnie inaczej... I tak jest w przypadku oczekiwań co to do naszych dzieci... Oczekiwania zamieńmy na rzeczy ważniejsze, a wszystko samo się ułoży... Chodź tu i przeczytaj moją historię!

BUUBA

JAK UMIEJĘTNIE NAWILŻAĆ DZIECI W SEZONIE GRZEWCZYM?

Od skrajności do....? Zobacz sama jakie mamy metody nawilżania powietrza w naszych domach, od kiedyś aż do teraz :)

BUUBA

Nie wiesz co zrobić z dynią? Oto 3 przepisy na proste i smaczne dania z dynią w środku!!!

Poznaj sekretne przepisy, w których znajduje się dynia. Wyczarujesz wówczas super obiad, jak z restauracji... mówię Ci, i wcale to nie tylko moja opinia!!!

BUUBA

NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO MAMY LEKKO W TYCH CZASACH!!! + świeży konkurs!!!

Kiedy już nie wiesz czy coś w końcu zadziała na Twojego niejadka... A mowię Ci, że zadziała! Zerknij na naszą historię i weź udział w KONKURSIE :D

BUUBA

Nie sądziłam, że ten dzień kiedyś nadejdzie! Odnalazłam swoją najprawdziwszą przyjaciółkę!

Nawet nie wiesz jak korzystna przyjaźń czeka za rogiem, w zasięgu Twojej ręki. Takich przyjaciół życzę każdej matce i nie tylko! Zerknij tutaj jakie to proste... :)

BUUBA

Największe tragedie rodzicielstwa, które wiążą się z każdym wyjazdem. Nie zgadniesz jaki będzie ostatni punkt!

Jeśli posiadasz dzieci, to wiedz, że wszystkie przeciwności losu z nimi związane, zaczną niebezpiecznie kleić się do Ciebie...

BUUBA

Kraina Krasnoludków w Dobrzyniewie Kościelnym na Podlasiu

Wybywamy z domu w każdą niedzielę, oczywiście jeśli dopisuje pogoda, bo jeśli jej nie ma to... też wybywamy :D Stricte zdjęciowy post z jednej z nich, enjoy!

BUUBA

Jeśli myślisz, że czegoś nie wypada, to jesteś w wielkim błędzie!

Krótka historia zasłyszana podczas naszego ostatniego wyjazdu, ale jaka! Daje mega motywacyjnego kopa!!!

BUUBA

Matka to nie cyborg – ona też czegoś potrzebuje!

Niestety, ale jesteśmy tylko ludźmi, i nie zawsze przewidzimy to co przyniesie nam życie. Zawsze można być choć troszkę egoistą, może wtedy będzie lepiej?

BUUBA

MOJE TRAUMATYCZNE WSPOMNIENIE Z DZIECIŃSTWA – MOŻESZ ŁATWO PRZED NIM UCHRONIĆ SWOJE DZIECKO

Ten wpis nie tylko przypomni Ci Twoją szkolną przeszłość, ale i super doradzi co masz zrobić, gdy Twoje dzieci będą narażone na...

BUUBA

Poród przez cesarskie cięcie – skrzywdziłam swoje dzieci!

To chyba już nie te czasy, kiedy jest Ci dany wybór porodu, ale jeśli nadal masz taką możliwość to zerknij czy... nie krzywdzisz swojego dziecka, zanim jeszcze ono się nie urodziło...