My Lifestyle

Jak dbać o skórę zimą? Konkurs!

Jak co roku zimą borykam się z nadmiernie suchą skórą. Przez okres grzewczy, w pomieszczeniach mamy suche powietrze, co sprawia, że skóra jest szorstka i bardzo sucha. Dodatkowo grube ubrania skutecznie hamują dopływ powietrza. Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście woda – … czytaj więcejArtykuł Jak dbać o skórę zimą? Konkurs! pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

#TheBestOf2015

Miesiąc za miesiącem lecą mi nie ubłagalnie szybko. Dopiero co, witałyśmy Nowy Rok, a dzisiaj jest już 1 luty. Już jutro 3 urodziny mojej córki – to też nie wiem kiedy zleciało… Do podsumowania 2015 zbieram się od dłuższego czasu, … czytaj więcejArtykuł #TheBestOf2015 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Pierwsze urodziny Głodnych Zmian

Stało się! Głodni Zmian mają już rok. Mam nadzieję, że znacie GZ i wiecie o co chodzi??? Nie?? To zajrzyjcie TU, TU i TU. Odsyłam Was także KONIECZNIE do podpisania e-petycji, znajdziecie ją na stronie www.glodnizmian.pl, będzie … czytaj więcejArtykuł Pierwsze urodziny Głodnych Zmian pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Koleżanki z internetu

Poznałyśmy się ponad półtora roku temu na kieleckim Blogotoku. Porozmawiałyśmy trochę na spacerze. Następnym razem spotkałyśmy się na See Bloggers w Gdyni. Zamieniłyśmy kilka słów w przelocie między wykładami. Na kolejnym Blogotoku, raczej na afterze przegadałyśmy już kilka ładnych godzin. … czytaj więcejArtykuł Koleżanki z internetu pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Zdjęcie tygodnia #2

Kolejne, lekko spóźnione zdjęcie tygodnia. Do projektu 52 tygodnie dołączyłam dzięki Asi. Prawie ponad tydzień temu ukazało się pierwsze zdjęcie z tego nowego cyklu. Czas na kolejne! TYDZIEŃ #2 Nieoceniona i niezastąpiona pomoc w każdej sytuacji. Jak tylko muszę … czytaj więcejArtykuł Zdjęcie tygodnia #2 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Zimowe zdjęcia

W tym roku zima znów kazała na siebie czekać. Za białym puchem, zmarzniętym nosem i czerwonymi polikami nawet i ja tęskniłam. Od kiedy porządnie poprószyło już kilka razy zaliczyłyśmy sanki, były też upadki, ale wyszłyśmy z nich bez szwanku… powiedzmy … czytaj więcejArtykuł Zimowe zdjęcia pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Kilka nowości w kosmetyczce

Dzisiaj napiszę o kilku nowościach kosmetycznych, które wpadły w moje ręce. Pierwszą z nich jest multifunkcyjny podkład CC Cream marki Eveline. Przyznam, że byłam zaskoczona przy pierwszym użyciu, otóż okazało się, że krem jest biały (!), ale formuła Magical Colour … czytaj więcejArtykuł Kilka nowości w kosmetyczce pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Bo każdy z nas ma uczucia…

Czytanie książek weszło nam w krew (co daje czytanie książek dziecku? Pisałam o tym we wpisie Pół godziny dziennie). Po kolei z biblioteczki wyciągamy po jednej i czytam Zuzi do snu. Mam tam książki jeszcze ze swojego dzieciństwa. Uwielbiamy … czytaj więcejArtykuł Bo każdy z nas ma uczucia… pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Zdjęcie tygodnia #1

Z małym opóźnieniem dołączam do Projektu 52 tygodnie zapoczątkowanym przez Antoonóvkę. Co 7 dni przez cały rok na blogu będzie pojawiać się zdjęcie tygodnia wraz z krótkim opisem. Na końcu zrobię zestawienie wszystkich zdjęć – na pewno będzie to dla … czytaj więcejArtykuł Zdjęcie tygodnia #1 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

DIY – srebrny pojemnik

Dawno już nie było nic z serii DIY. Pojemnik, który pokażę Wam w dzisiejszym wpisie powstał już bardzo dawno temu, dokładnie w wakacje 2014 r. ale znakomicie służy nam do dzisiejszego dna. Część zdjęć jest zrobiona własnie 1,5 roku temu, … czytaj więcejArtykuł DIY – srebrny pojemnik pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Mikołajki w Grodzie Kraka

Ponad miesiąc temu, dokładnie 5 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie dla blogujących mam. Na Mikołajki w Grodzie Kraka mogłyśmy przybyć wraz ze swoimi rodzinami. Wybrałam się oczywiście z Zuzią i spędziłyśmy tam dwa cudne dni. Klaudia i Paulina zajęły … czytaj więcejArtykuł Mikołajki w Grodzie Kraka pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Postanowienie noworoczne

Jak co roku, mam postanowienia noworoczne. Zapisuję je z nadzieją, że po prostu uda m się je wszystkie zrealizować. W tym roku będzie trochę ciężej niż ostatnio, bo mam, sporo do ogarnięcia, ale mimo wszystko spróbuję.  1. Przede wszystkim chciałabym … czytaj więcejArtykuł Postanowienie noworoczne pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Moje domowe biuro – nowości, inspiracje i konkurs!

Swojego kącika do pracy doczekałam się w wakacje. Udało mi się zgromadzić wszystkie potrzebne rzeczy, pisałam o tym wszystkim w TYM wpisie. Od tamtej pory mam swoje wymarzone miejsce do pracy. Może nie jest doskonałe, ale jest! Od czasu do … czytaj więcejArtykuł Moje domowe biuro – nowości, inspiracje i konkurs! pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Podsumowanie II edycji akcji #zdrowyczwartek

Koniec roku i początek nowego to czas na różne podsumowania. Wraz z wybiciem godziny 23:59 31 grudnia zakończył się nie tylko stary rok, ale zakończyła się również II edycja akcji #zdrowyczwartek. W związku z tym czas na podsumowanie. Kto najbardziej … czytaj więcejArtykuł Podsumowanie II edycji akcji #zdrowyczwartek pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Podsumowanie zdrowych czwartków – grudzień 2015

To ostatnie podsumowanie miesiąca zdrowych czwartków. Już niedługo spotkanie Rodziców dla Zdrowia, kto z nami się spotka? To ogłoszę w jutrzejszym wpisie. A już teraz zapraszam Was na kilka wpisów, które znalazły swoje miejsce w grudniowym podsumowaniu. Na blogu Notatki … czytaj więcejArtykuł Podsumowanie zdrowych czwartków – grudzień 2015 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Happy New Year!

Kochani mam nadzieję, że Wasze sylwestrowe zabawy się udały i z dobrym humorem weszliście w Nowy Rok. Na pewno teraz odpoczywacie i zbieracie siły. Z okazji Nowego 2016 Roku chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, realizacji wszelkich planów i spełnienia … czytaj więcejArtykuł Happy New Year! pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Instagram mix #12

Ostatnie dni mnie nieźle rozleniwiły. Ale koniec tego, wzięłam się do roboty i mam dla Was instagramowe podsumowanie. Jak zawsze nazbierała się masa zdjęć. Jutro znowu koniec roku – normalnie nie wiem kiedy to zleciało. Koniecznie muszę przysiąść i zrobić … czytaj więcejArtykuł Instagram mix #12 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Grudniowe beGlossy

Jak to mówią: święta, święta i po świętach. Jak u Was? Brzuchy pełne? Prezenty były? Mam nadzieję, że wszystko poszło po Waszej myśli. Czas pomalutku wrócić do rzeczywistości, dlatego już dzisiaj mam dla Was post o kosmetycznych nowościach od beGlossy. … czytaj więcejArtykuł Grudniowe beGlossy pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Jak oryginalnie zapakować prezenty?

Wigilia za dwa dni. Szczerze Wam powiem, że jestem w proszku. Czuję i wiem, że będą Święta, ale to już za dwa dni! Tego nie czuję :) Kilka prezentów już spakowałam, trzeba jeszcze posprzątać, czeka też gotowanie. Od wczoraj walczymy … czytaj więcejArtykuł Jak oryginalnie zapakować prezenty? pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Nauka języków obcych bez wychodzenia z domu

Zawsze w moich planach na kolejny nowy rok, jest nauka języków obcych. Pisałam o tym w podsumowaniu roku 2013, 2014 i w tym będzie to samo lecz w nieco zmienionej formie – bo plany te w końcu realizuję! Języka … czytaj więcejArtykuł Nauka języków obcych bez wychodzenia z domu pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Chatka z piernika

Święta tuż tuż. W naszym domu już od dawna czuć ten magiczny klimat, chociaż choinka leży jeszcze na tarasie. Ostatnio zrobiłyśmy chatkę z piernika, było dużo pracy, ale też sporo zabawy, no i niezły bałagan :) Miałam w planach … czytaj więcejArtykuł Chatka z piernika pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Prezenty pod choinkę dla DZIECKA

Były propozycje prezentów dla niej, były też dla niego, a teraz czas na najmłodszych i najważniejszych! Dzisiaj podaję Wam (prawie, że) na tacy garść prezentowych inspiracji dla dziecka. Dla ułatwienia podzieliłam je na trzy grupy wiekowe: 0+, 1-2 latka i … czytaj więcejArtykuł Prezenty pod choinkę dla DZIECKA pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Moje sposoby na lepszy dzień

Moje dni z pozoru są bardzo podobne do siebie. Od kilku miesięcy jestem na wychowawczym, mimo to nie leżę i pachnę, jakby wskazywały dzisiejsze zdjęcia :) lecz codziennie organizuję sobie mnóstwo zajęć, tzn. czas organizuje mi przede wszystkim moja Córka … czytaj więcejArtykuł Moje sposoby na lepszy dzień pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Podsumowanie zdrowych czwartków – listopad 2015

Mam okropne opóźnienie, wiem, za co z góry przepraszam – ten post powinien pojawić się pod koniec listopada, a mamy… połowę grudnia. Musicie wybaczyć, ale po prostu dużo się działo. Grudzień – to już ostatni miesiąc akcji #zdrowyczwartek, jednakże jeszcze … czytaj więcejArtykuł Podsumowanie zdrowych czwartków – listopad 2015 pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Domek na drzewie

Zimowy czas siedzenia w domu uważam za otwarty! Już o 15:00 robi się ciemno, poza tym jest zimno i nie mamy najmniejszej ochoty wychylać nosa za drzwi. O nie… ! Wiosną, latem i jesienią były spacery, wycieczki i ciągłe siedzenie … czytaj więcejArtykuł Domek na drzewie pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Paola: łącznik z tradycją

W domu twojej babci w kuchni zawsze stało kilka butelek ze słodkimi, kolorowymi, domowymi sokami. Babcia robiła je z owoców zbieranych w ogrodzie i sadzie albo kupowanych na targu. Owoce były przesypywane cukrem, a po kilku tygodniach babcia zlewała aromatyczny, … czytaj więcejArtykuł Paola: łącznik z tradycją pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Świąteczny klimat

Zdecydowanie już od kilku dni czujemy magię Świąt. W tym roku jakoś jest inaczej i od początku grudnia świąteczny klimat zagościł w naszym domu. Z niecierpliwością czekałyśmy na świąteczne dekoracje i na Mikołaja, a po choinkę jedziemy na dniach. Mamy … czytaj więcejArtykuł Świąteczny klimat pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Kolorowe schody

Podczas jednego z ostatnich wypadów do Krakowa wybrałyśmy się na kolorowe schody. Znacie to miejsce? Pisałam o nich już słówko we wpisie Dwa dni w Krakowie – co warto zobaczyć. Zdecydowanie zasługują na osobny post – zrobiłam tam masę … czytaj więcejArtykuł Kolorowe schody pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Warm up with beGlossy!

Co miesięczne niespodzianki od beGlossy wpisują się na listę moich małych przyjemności, których nie potrafię sobie odmówić :) Szczerze przyznam, że w każdym miesiącu czekam na to pudełeczko pełne nowości kosmetycznych z wielką niecierpliwością. W ubiegłym miesiącu pudełko bardzo pozytywnie … czytaj więcejArtykuł Warm up with beGlossy! pochodzi z serwisu .

My Lifestyle

Prezenty pod choinkę dla NIEGO

Była propozycja prezentów dla NIEJ, czas na propozycję dla NIEGO – dla taty, chłopaka, męża, brata, przyjaciela. Nie wiem czy uważacie tak jak ja, że prezenty trzeba zaplanować odrobinę wcześniej, żeby nie zaliczyć wtopy i nie sprezentować komuś kolejnej pary … czytaj więcejArtykuł Prezenty pod choinkę dla NIEGO pochodzi z serwisu .