PATITA

Na szacunek nie zasługujesz

Codziennie wieje inny wiatr, codziennie wstaje inny dzień. Kolejny dzień piszący naszą własną historię. Słońce na przemian z deszczem, dzień ...Read more The post Na szacunek nie zasługujesz appeared first on patita.pl.

PATITA

Update #6

Nie lubię popołudniówek w pracy. Na rano też nie lubię. Po rannej zmianie jestem zmęczona i nic mi się nie ...Read more The post Update #6 appeared first on patita.pl.

PATITA

Nie miej mi za złe

Nasze zwariowane życie jest jak Syzyfowa praca. Bo zawsze gdy staniemy na nogi po klęsce, znowu wywracamy się. Wciąż upadamy ...Read more The post Nie miej mi za złe appeared first on patita.pl.

PATITA

Instagram mix – kwiecień 2015

Kończymy miesiąc kwiecień i wyzwanie pod hasłem „Kwiecień w słowach”. Ostatni temat wyzwania to miesiąc w zdjęciach, więc wrzucam fotki ...Read more The post Instagram mix – kwiecień 2015 appeared first on patita.pl.

PATITA

Update # 5

Ostatnio mamy więcej czasu dla siebie, dla rodziny. Jest to spowodowane pewnymi zmianiami jakie mają u nas miejsce. Nie są ...Read more The post Update # 5 appeared first on patita.pl.

PATITA

Centrum Kettlebell Tychy – z sercem wojownika

Moje kolejne wyzwanie fotograficzne. Zrobiłam sesję sportową bardzo w moim stylu. Zresztą mam nadzieję, że już to widać po większości ...Read more The post Centrum Kettlebell Tychy – z sercem wojownika appeared first on patita.pl.

PATITA

Za zamkniętymi drzwiami

  Za zamkniętymi drzwiami czas ma inny wymiar. Za zamkniętymi drzwiami łapię chwile kadrami, zapisuję myśli swoje.  Nasza codzienność, cała ...Read more The post Za zamkniętymi drzwiami appeared first on patita.pl.

PATITA

17/52

  Idealny moment – tort urodzinowy. Roksana była zachwycona. Wszystkim bardzo smakowało. Dziękuję mojej koleżance z pracy – Agnieszce. The post 17/52 appeared first on patita.pl.

PATITA

3 lata

3 lata. Tyle minęło od dnia porodu. Dzisiaj świętujemy kolejne urodziny naszej pociechy. Nasze małe oczko w głowie, nasz mały ...Read more The post 3 lata appeared first on patita.pl.

PATITA

Blogowanie

Szukam rozwiązania dla swojego pisania, blogowania. Mam problem z systematycznością. Mam takie szczęście w życiu, do którego zresztą już się ...Read more The post Blogowanie appeared first on patita.pl.

PATITA

5 plusów z bycia mamą ( kwiecień w słowach )

Kolejny tydzień wyzwania „Kwiecień w słowach” i postanowiłam napisać o 5 plusach z bycia mamą. Inspiracją do tego wpisu był ...Read more The post 5 plusów z bycia mamą ( kwiecień w słowach ) appeared first on patita.pl.

PATITA

14/52 ; 15/52 ; 16/52 – projekt 52

Moja wada – brak systematyczności. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 14/52 15/52 16/52 The post 14/52 ; 15/52 ; 16/52 – projekt 52 appeared first on patita.pl.

PATITA

Cyrk – Inaczej niż zwykle ( kwiecień w słowach )

Długo zastanawiałam się jak ugryźć kolejny temat w wyzwaniu. Nadarzyła się okazja, gdyż dostałam bilet do cyrku. Sama od siebie ...Read more The post Cyrk – Inaczej niż zwykle ( kwiecień w słowach ) appeared first on patita.pl.

PATITA

Mój szef jest wymagający

Mój szef jest wymagający. Ma blond włosy i dość spory zasób słów jak na swój wiek. Polecenia wydaje w sposób ...Read more The post Mój szef jest wymagający appeared first on patita.pl.

PATITA

Nie wywołuj wilka z lasu – (anty) poradnik (kwiecień w słowach)

Nie wywołuj wilka z lasu. Stare porzekadło, które często sprawdza się w życiu. Często mówimy  też do kogoś „nie mów ...Read more The post Nie wywołuj wilka z lasu – (anty) poradnik (kwiecień w słowach) appeared first on patita.pl.

PATITA

Instagram mix – marzec 2015

The post Instagram mix – marzec 2015 appeared first on patita.pl.

PATITA

12/52 i 13/52

      12/52 13/52     The post 12/52 i 13/52 appeared first on patita.pl.

PATITA

Top 3 – co mi w duszy gra

„…A jeśli upadnę To zawsze wstanę Jeszcze odważniej A jeśli upadnę Kontroluj moje ręce zaradne A jeśli upadnę Nigdy nie ...Read more The post Top 3 – co mi w duszy gra appeared first on patita.pl.

PATITA

Sisters in love

Czasami bywają u nas takie dni, że moje pociechy potrafią świetnie się sobą zająć nawzajem. A mama ma czas, żeby ...Read more The post Sisters in love appeared first on patita.pl.

PATITA

Filmowo

Jako w piekle tak i na ziemi (2014) – John Erick Dowdle.  Film z gatunku horror. Nie wiem czy lubicie ...Read more The post Filmowo #4 appeared first on patita.pl.

PATITA

8/52, 9/52, 10/52, 11/52 – nadrabiam

Nie potrafię być systematyczna. Nie potrafię trzymać się planu. Więc skoro mimo starań mi nie wychodzi to nie ma co na ...Read more The post 8/52, 9/52, 10/52, 11/52 – nadrabiam appeared first on patita.pl.

PATITA

7/52

Trochę z opóźnieniem, ale brak czasu znowu zaczyna mnie gonić. The post 7/52 appeared first on patita.pl.

PATITA

6/52

Dzisiaj na tapecie u mnie Zuzanna , nasza chrześnica ( w sumie męża, ale jak piszę nasza to chyba nie ...Read more The post 6/52 appeared first on patita.pl.

PATITA

Kierunek – Ustroń

  Wycieczka do Ustronia była spontaniczna, bo zdecydowaliśmy się z mężem na ostatnią chwilę. Głównie polegała ona na odwiedzinach u ...Read more The post Kierunek – Ustroń appeared first on patita.pl.

PATITA

Kiedy chłopiec okazał się być dziewczynką

Dawno temu kiedy zaszłam po raz drugi w ciążę byłam bardzo szczęśliwa. Od dawna chciałam drugie dziecko, ale sama to ...Read more The post Kiedy chłopiec okazał się być dziewczynką. appeared first on patita.pl.

PATITA

5/52

Idealny moment – burdak szczęścia w Ustroniu. Odwiedziny u mamy. Mała wycieczka. The post 5/52 appeared first on patita.pl.

PATITA

pe.es – wyprawa po lekturę

Dzisiaj postawiłam sobie za cel wypożyczenie lektury szkolnej dla mojej córki w bibliotece miejskiej. Bo w szkole klasa, która obecnie ...Read more The post pe.es – wyprawa po lekturę appeared first on patita.pl.

PATITA

Filmowo # 3

Tytuł lekko zmieniony bo dzisiaj nie środa. A pozostałe wpisy filmowe publikowałam w środę, jednak wyjątek potwierdza regułę, ale mam ...Read more The post Filmowo # 3 appeared first on patita.pl.

PATITA

Master matka

Od trzech dni mam urlop, marnuję swój czas okropnie. Jestem nieproduktywna, co do mnie nie bardzo pasuje. W sumie nie ...Read more The post Master matka appeared first on patita.pl.