Piwnooka

Piwnooka 2016.

To już coroczna tradycja, że kończę bieżący rok również na blogu. Trzeci raz zasiadam do podsumowania ostatni 12 miesięcy i kiedy tak analizuję wszystkie wydarzenia, ... Artykuł Piwnooka 2016. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Zadbaj o nie już dziś i rób to regularnie! Zobacz, jak ja to robię.

Założę się o każde pieniądze, że pomyślałaś o piersiach. I bardzo dobrze! O nie dbać trzeba od wczesnych lat i nie należy spoczywać jedynie na ... Artykuł Zadbaj o nie już dziś i rób to regularnie! Zobacz, jak ja to robię. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

W te Święta dostałam najlepszy prezent ever!

To były cudowne, choć trochę nietypowe Święta. Na zdjęciach zobaczycie jedynie skrawek, natomiast resztę Wam pokrótce opiszę. Pod względem wspaniałych ludzi, ciepłej atmosfery, kuszących zapachów i ... Artykuł W te Święta dostałam najlepszy prezent ever! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

DIY: Świąteczne ozdoby, czyli COŚ z niczego, co na pewno zaciekawi dzieciaki.

Pewnie choinki już u Was ubrane, prezenty pochowane, w domu unosi się zapach mandarynek i kapusty a w myślach nucicie już kolędy. Pewnie część skrupulatnie ... Artykuł DIY: Świąteczne ozdoby, czyli COŚ z niczego, co na pewno zaciekawi dzieciaki. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Po co jedno, jak można mieć dwa? Nowy pokój Niny!

Wykończenie pokoju Niny zajęło mi potwornie dużo czasu i trwałoby na pewno dłużej, gdyby nie wyprowadzka naszej 2-latki z sypialni i naszego łóżka. Od dawna ... Artykuł Po co jedno, jak można mieć dwa? Nowy pokój Niny! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Uświadom sobie tę jedną rzecz i żyj szczęśliwiej.

Jeśli docierają do Ciebie informacje ze świata, choćby te o aktualnych, dramatycznych wydarzeniach w Aleppo i jeśli próbowałaś sobie wyobrazić, jak żyje człowiek pozbawiony wszelkiej ... Artykuł Uświadom sobie tę jedną rzecz i żyj szczęśliwiej. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Odliczam dni do końca …

Koniec roku to zawsze szczególny moment. Pożegnanie i zamknięcie pewnych spraw, podsumowania, odcięcie grubą kreską tego, co było. Ale to też powitanie nowego, kolejny świeży ... Artykuł Odliczam dni do końca … pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Co ta dziewczyna ostatnio wyprawia, to się w głowie nie mieści!

Co by nie mówić, drugie dziecko (a pewnie każde kolejne też) to jest powtórka z rozrywki. Niby przeżyło się już kiedyś te wszystkie etapy dorastania, ... Artykuł Co ta dziewczyna ostatnio wyprawia, to się w głowie nie mieści! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Trzy rewelacyjne sałatki z kurczakiem – kolorowe, smaczne i zdrowe!

Czy nie macie czasami wrażenia, że w kółko jadacie to samo? Stale te same składniki, potrawy przyrządzane z zamkniętymi oczami, smaki dobrze znane. Wszystko przewidywalne ... Artykuł Trzy rewelacyjne sałatki z kurczakiem – kolorowe, smaczne i zdrowe! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Książki, które bawią i uczą – nasze TOP 5!

Mikołajki już tuż tuż. A potem chwila i będą wyczekiwane Święta. To doskonała okazja, aby prócz zabawek i gadżetów, pod choinkę włożyć też książki. Wybór ... Artykuł Książki, które bawią i uczą – nasze TOP 5! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Zimowe miasteczko, czyli nieco inny kalendarz adwentowy.

Mieliśmy już kilka wersji klasycznego kalendarza – z czekoladkami, z zadaniami czy klockami Lego. W tym roku chciałam stworzyć jeden, wspólny dla dzieciaków. Coś, z ... Artykuł Zimowe miasteczko, czyli nieco inny kalendarz adwentowy. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Co podarować pod choinkę komuś, kto ma już wszystko?

Na pewno znacie ten dylemat. Chcecie zrobić komuś niespodziankę pod choinkę i cały czas dręczą Was myśli na temat prezentu. Nie chcecie kupować kolejnego zestawu ... Artykuł Co podarować pod choinkę komuś, kto ma już wszystko? pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Jak zachęcić dziecko do zmiany pozycji z pośladkowej na główkową? Oto kilka sposobów.

Od początku ciąży przyszłej mamie towarzyszy jedna, nadrzędna myśl: Czy moje dziecko jest zdrowe? Regularne i szczegółowe badania trzymają jej niepokój w ryzach i pozwalają cieszyć się ... Artykuł Jak zachęcić dziecko do zmiany pozycji z pośladkowej na główkową? Oto kilka sposobów. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Prezent, o którym marzy każda kobieta. Sprawdzone info :)

Prezenty wiadomo, mogą być tanie albo drogie, trafione bądź nie. Mogą być piękne i zupełnie niepozorne, żeby nie powiedzieć … brzydkie. Takie, o których marzymy ... Artykuł Prezent, o którym marzy każda kobieta. Sprawdzone info :) pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Bądźcie mądrzejsi i nie fundujcie tego swoim dzieciom!

Powinnam skakać z radości i wykrzykiwać nasz sukces na cztery strony świata. Bo to, co udało nam się w miniony weekend jest, jak to mawiają ... Artykuł Bądźcie mądrzejsi i nie fundujcie tego swoim dzieciom! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Pielęgnacja skóry jesienią i zimą, czyli kosmetyki do zadań specjalnych!

Mamy ogromne szczęście, że ani my, ani dzieciaki, nie mamy problemów skórnych. Żadnych odparzeń, reakcji alergicznych a zwłaszcza brak śladu AZS. Przez sporą część miesięcy ... Artykuł Pielęgnacja skóry jesienią i zimą, czyli kosmetyki do zadań specjalnych! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Mamy karmiące piersią muszą być widoczne. Powiem Wam, dlaczego.

Jeszcze 30, nawet 10 lat temu karmienie piersią było w czarnej d…. dziurze. Niby były jakieś podręczniki, choć niewiele mam wiedziało, gdzie ich w ogóle ... Artykuł Mamy karmiące piersią muszą być widoczne. Powiem Wam, dlaczego. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Oto Twoi sprzymierzeńcy, nie tylko ale zwłaszcza zimą!

Wiecie, po czym zawsze poznaję, że zbliżają się jesienno-zimowe miesiące? Wcale nie po temperaturach, bo wtedy zazwyczaj jest już rześko, ale nadal przyjemnie. Wcale nie po ... Artykuł Oto Twoi sprzymierzeńcy, nie tylko ale zwłaszcza zimą! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

5 rzeczy, które warto zrobić przed narodzinami dziecka.

Są ludzie, którzy uważają, że pojawienie się na świecie dziecka w zasadzie niewiele zmienia. I rzeczywiście sama często widzę pary, które naturalnie włączyły malucha do ... Artykuł 5 rzeczy, które warto zrobić przed narodzinami dziecka. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

A może by tak wycieczka pociągiem, czyli Warszawa rodzinnie.

Pomysł na kolejną wizytę w Warszawie nie wzięła się znikąd. Miałam termin na drugi tatuaż i pomyślałam, że fajnie byłoby to połączyć z rodzinną wycieczką, jakiej ... Artykuł A może by tak wycieczka pociągiem, czyli Warszawa rodzinnie. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Nagość w domu? Moja opinia w temacie jest krótka i konkretna.

Nagość przy dzieciach – ten temat prędzej czy później pojawia się w każdym domu. Jak go ugryźć, żeby nie zaszkodzić a wesprzeć naturalny proces rozwoju ... Artykuł Nagość w domu? Moja opinia w temacie jest krótka i konkretna. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Tydzień Bliskości w Lesznie!

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Noszenia, zwanego również Międzynarodowym Tygodniem Bliskości, w moim mieście również odbyła się wspaniała, 7-dniowa impreza. „Tydzień Bliskości w Lesznie” miał miejsce już ... Artykuł Tydzień Bliskości w Lesznie! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Zgubiliśmy kiedyś Antka. Szkoda, że nie mieliśmy Kiddo!

Każdy rodzic zaczyna od tych samych postanowień i słów „nigdy” i „zawsze”. Bo przecież zawsze będziemy słuchać z uwagą, cierpliwie tłumaczyć i wyznawać miłość przed ... Artykuł Zgubiliśmy kiedyś Antka. Szkoda, że nie mieliśmy Kiddo! pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

Smart shopping, czyli jak kupować szybko, wygodnie i tanio.

Uwielbiam zakupy online i w zasadzie 70% zakupów robię właśnie z kanapy, popijając herbatkę czy winko. Po pierwsze, w sklepach internetowych lepiej widzę asortyment i ... Artykuł Smart shopping, czyli jak kupować szybko, wygodnie i tanio. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

24 pomysły na karuzelę, którą zrobisz w domu.

Karuzele dla maluchów, zwłaszcza te kręcące się i grające delikatne melodie to fajny wynalazek. Przekonali się o tym rodzice, którym dane było rano pospać nieco ... Artykuł 24 pomysły na karuzelę, którą zrobisz w domu. pochodzi z serwisu piwnooka.

Piwnooka

HSM, czyli wyjątkowy typ mamy. Może też nią jesteś?

Jesteś na takim etapie w swoim życiu, że większość czasu spędzasz z dziećmi. Towarzyszą Ci przy każdej czynności, czy to obowiązki domowe/zawodowe, czy chwila z ...

Piwnooka

Jak przetrwać jesień i zimę? Z tymi pomysłami dasz radę!

Nie wiem, jak Ty, ale ja w ubiegłym tygodniu czułam się tak, jakbym solidnie dostała obuchem w łeb! Najpierw choroba chłopaków i przymusowa rozłąka a ...

Piwnooka

Tak było!

Dziś mniej tekstu a zdecydowanie więcej obrazu. FILM z Blog Forum Gdańsk – konferencji dla blogerów i vlogerów. Gorąco zapraszam Was do obejrzenia relacji, która ...

Piwnooka

O tym, co i kto uratował imprezę urodzinową Niny.

Gdy bliża się jakieś ważne wydarzenie albo wyjazd, rodzice zazwyczaj modlą się o jedno. Nie martwią się o pogodę, ani o brak odpowiedniej kiecki, ani ...

Piwnooka

Nie tylko kasa i staty, czyli Blog Forum Gdańsk 2016.

Jeśli dostajesz zaproszenie na najbardziej prestiżową konferencję dla blogerów (i vlogerów), to robisz dosłownie wszystko, żeby stawić się po identyfikator w wyznaczonym miejscu i czasie. ...